O mnie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą rodzinnym w trakcie certyfikacji.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzinami, parami, osobami dorosłymi i młodzieżą.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, zawodowo jestem związana z Gdańskim Centrum Zdrowia oraz Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Systematycznie doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Ukończyłam podyplomowe szkolenie z zakresu psychoterapii w nurcie systemowo -psychodynamicznym w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UJ w Krakowie (dyplom) oraz szkolenia „Systemowe rozumienie rodziny” i „Terapia małżeństw i par w podejściu systemowym – terapeuta w dialogu z parą – para w dialogu z terapeutą”  pod patronatem Fundacji Rozwoju Psychoterapii w Krakowie,  Studium Pomocy Psychologicznej, Program Wspierania Rodziny. Posiadam uprawnienia realizatora „Szkoły dla rodziców i wychowawców”.

Jestem realizatorem programów profilaktycznych m.in. uzależnień od komputera, alkoholu oraz innych ryzykownych zachowań.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji co oznacza, że prowadzone przez mnie terapie poddawane są refleksji i analizie pod względem skuteczności i poprawności merytorycznej.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się ze mną.

1 +

Zaufało mi

Dlaczego ja?

Oferuję pomoc psychologiczną i psychoterapię.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się w terapii rodzin i par. Systematycznie doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych. Doświadczenie kliniczne poszerzam pracując na oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży.

Od 2013 roku prowadzę praktykę prywatną.

Dbając o jakość i wysoki standard terapii przestrzegam kodeksu etyki Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz regularnie korzystam z superwizji.

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE 85%
PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE 95%
TERAPIA RODZIN 80%
TERAPIA MAŁŻEŃSTW I PAR 85%
TERAPIA INDYWIDUALNA 95%
Zobacz co o mnie mówią

Opinie moich klientów

Mateusz Szafranowski
Mateusz Szafranowski
2019-05-26
Bardzo profesjonalne podejście, widać że Pani Joanna zna się na rzeczy. Na terapię chodziłem rok i była to jedna z najlepszych moich decyzji. Polecam każdemu, bo naprawdę warto.
Yaruda Geets
Yaruda Geets
2017-07-05
Terapia była dla nas ostatnią "deską ratunku". Długo zwlekałem z podjęciem decyzji, żeby zgłosić się do psychologa. Zawsze unikałem rozmów o swoich problemach. Teraz wiem, że był to dobry krok. Wspólne rozmowy z Panią psycholog, praca nad sobą pozwoliły nam odnaleźć się na nowo. Polecam wszystkim niezdecydowanym parom. Marek z żoną.

1 +

Przeprowadzonych terapii

1

Konsultacje domowe

1 %

Zadowolonych klientów

1

Udział w szkoleniach